ראשי > אודות – סולגל

אודות סולגל אנרגיה- מערכות סולריות

חברת סולגל אנרגיה (מכירה שיווק והתקנה של מערכות סולאריות) פעילה בתחום מערכות אנרגיה סולארית משנת 2008. סולגל מתמחה בתכנון והקמת מערכות להפקת חשמל בטכנולוגיה פוטו-וולטאית (סולארית). סולגל שמה לה כמטרה לקדם יישום של טכנולוגיות יצור חשמל ממקורות נקיים ומתחדשים (אנרגיה סולארית). ולהביא את הפתרונות הקיימים בתחום אל הציבור הרחב. סולגל מתמקדת במתן שירות מקצועי, איכותי ואמין תוך שימת לב לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. בעל החברה – דב קוטלר, מהנדס תעשיה וניהול ובעל תואר שני בכלכלה. בוגר הטכניון ואוניברסיטת חיפה בהצטיינות. בעל 15 שנות נסיון בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה בתחומי כספים ותפעול.

תחומי הפעילות של סולגל אנרגיה: מערכות סולאריות ביתיות מחוברות רשת בישובים קהילתיים, מושבים ושכונות וילות מערכות סולאריות עצמאיות (Off-grid) לשוק מקומי וליצוא מערכות סולאריות מסחריות מחוברות רשת בגודל 50 קילוואט (חוות בודדים, מושבים וקיבוצים, מפעלי תעשיה וחברות, רשויות מקומיות, מוסדות חינוך).

 

 

ערכים וחזון

סולגל פועלת באופן עיקבי על פי ערכי יסוד שהוגדרו עם הקמתה.אנו סבורים,שבשונה מהדינמיקה של השוק והתנאים המשתנים, ערכי היסוד צריכים להיות מוצקים וקבועים ולהתוות את הדרך שבה תפעל החברה במציאות המשתנה בתחום האנרגיה המתחדשת.

ערכי היסוד של החברה הם:

אמינות – אין חשוב מלומר את האמת ולפעול על פיה. בין אם מדובר בלקוחות, ספקים, עובדי החברה, קבלנים וכל גורם אחר. והחשוב מכל – יושר עצמי ופנימי – לפעול על פי צו המצפון ולפי ערכי היסוד בכל מצב.
הגינות במסחר – אנו בסולגל מאמינים שהגינות וכבוד הדדי היא בסיס לכל שיתוף פעולה בין שני גורמים. מתוך הסתכלותתת לטווח ארוך אנו בטוחים שהתנהלות אמינה מול כל הגורמים עמם אנו באים במגע היא היסוד המתחייב ליצירת מוניטיןןן ופעילות עיסקית ברוכה.
איכות – בסולגל מקפידים על עבודה ברמת האיכות הגבוהה ביותר לכל אורך הדרך מתוך אמונה שמוצר ושרות איכותייםםם מצדיקים את ההשקעה הנוספת בטווח הבינוני והארוך. בהתאם לכך גם לקוחותינו מבינים ומעריכים את האיכות, בפרטטט כאשר מדובר בהשקעה כספית ניכרת ומשמעותית.
מקצועיות – הנדבך המשלים לאיכות הוא המקצועיות. סולגל קבעה סטנדרטים גבוהים של מקצועיות ומקפידה לעבודד לפיהםם ללא פשרות לכל אורך הדרך. בהתאם לכך, כל בעלי המקצוע השונים שאיתם אנו משתפים פעולה מעריכיםם ומיישמים אתת ערך המקצועיות ללא פשרות.
שירות – בסולגל אנו מאמינים שטובת החברה מחייבת אותנו לספק רמת שירות גבוהה ביותר. לקוחותינו דורשיםם ומקבליםם זאת מאתנו כמובן מאליו.

 

 

צוות החברה

צוות העובדים בסולגל מערכות סולריות נבחר בקפידה על מנת להתאים לסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו. כל העובדים בסולגל הם בעלי רמה אישית גבוהה ביותר ותודעת שרות מעולה. כלנו פועלים במטרה משותפת לתת שירות איכותי, מקצועי ואמין ללקוחותינו.

סולגל פועלת בשיתוף פעולה עם הגורמים המובילים בענף לרבות: מהנדסים, אדריכלים, ספקים, יצרנים, וקבלני ביצוע. כל הגורמים הפועלים בשיתוף פעולה אתנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו בכל הקשור לאיכות, מקצועיות, אמינות וכבוד ללקוח.

תמונת פרופיל דב קוטלר דב קוטלר, מנכ"ל ובעלים.  מהנדס תעשיה וניהול ובעל תואר שני בכלכלה. בוגר הטכניון ואוניברסיטת חיפה בהצטיינות. בעל 15 שנות נסיון בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה בתחומי כספים ותפעול.

profil אורי שמחאי, סמנכ"ל שיווק ומכירות. בוגר אוניברסיטת חיפה והמרכז הבינתחומי הרצליה. בעל תואר שני במנהל עסקים  עם התמחות בשיווק.

גלעד מאיר, סמנכ"ל תפעול

נועה גרנות, מנהלת מדיה ופרסום, תמיכה בשיווק ואדמיניסטרציה

דנה יריב, מקדמת פרויקטים והסדרה מול חברת חשמל

מיכל עציון, מקדמת פרויקטים בתחום התפ"י

מתן אסף, גילי גבנדה, מוחמד מנסור, אביב וייס- יועצי אנרגיה סולארית. בעלי הכשרה ארוכה בתחום, ידע רחב והרבה ניסיון המביא איתו את היכולת לתת את ההצעה המתאימה ביותר לכל לקוח
עזרא ג'יבלי, מנהל טכני וחשמלאי ראשי
אודי טפירו, מנהל פרויקטים
inner_main- שמיים ברקע קולטים סולארים ליצור חשמל סולארי

"השירות והמקצועיות של החברה לכל אורך הדרך היו גבוהים מאוד ותאמו את ציפיותנו". מוטי, כפר ורדים 2011

שינוי גודל גופנים